Régóta árult drogot Mátraverebélyből
Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság
2026. 06. 26., p - 10:25
A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság nyomozói és egyenruhásai fogtak el egy mátraverebélyi férfit, aki a gyanú szerint hosszabb ideje terített kábítószert és új pszichoaktív anyagot helyben, illetve a vármegyében.




English (US)