Eltolták a lezáratlan kerékpárt
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság
2026. 06. 24., sze - 13:20
Egy alsózsolcai üzlet elől tulajdonított el egy lezáratlanul hagyott kerékpárt egy férfi. A rendőrök rövid időn belül azonosították és elfogták az elkövetőt, a biciklit pedig visszaadták jogos tulajdonosának.




English (US)